• Customer Care
  • (888) 123-4567

Cięcie stali i gięcie blachy

Zajmujemy się laserowym cięciem stali nierdzewnej. W tym celu wykorzystuje się światło o konkretnych parametrach. Wiązka skupiona w jednym punkcie powoduje przecinanie materiału. Wycinanie w stali nierdzewnej to tylko jedna z dostępnych opcji. Cięcie laserem może być wykorzystywane również w przypadku surowców refleksyjnych, czyli miedzi i mosiądzu. Metoda ta najlepiej sprawdza się w przypadku materiałów o grubości do 25 mm, a także niewielkich, precyzyjnych otworów.

Cięcie stali plazmą

Stosujemy też metodę cięcia stali plazmą. W tym celu wykorzystuje się specjalny łuk plazmowy, w którego skład wchodzą cząsteczki obojętne i naładowane elektrycznie. Pod wpływem prądu plazma może uzyskać właściwości, które pozwalają na wycinanie metalu. Cały proces odbywa się w osłonie gazów wirujących, pozwalających na lepsze skupienie wiązki. W efekcie krawędzie gotowego elementu są mniej zukosowane, a wycinanie przebiega bardzo szybko.

Gięcie blachy Poznań

Oferujemy również gięcie metalu. To proces, który ma na celu poddanie materiału obróbce plastycznej. W efekcie powstaje kształt zgodny z projektem. Podczas gięcia grubość blachy nie ulega zmianie.
Gięcie stali jest możliwe do wykonania zarówno na gorąco, jak i na zimno. W wyniku zastosowania odpowiedniej metody materiał zostaje odpowiednio odkształcony między powierzchniami matrycy i stempla maszyny. Efekty takiego sposobu obróbki są wykorzystywane m.in. w przemyśle. Gięcie blachy jest stosowane w celu stworzenia elementów maszyn, instalacji, w których skład wchodzą rury oraz dyfuzorów. Z odpowiednio przygotowanych wyrobów metalowych powstają też kontenery gastronomiczne i wiele innych wyrobów stalowych. W naszej pracy przygotowujemy takie obiekty od podstaw, dbając o zgodność z projektem i stabilność konstrukcji.
Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zamówieniem usługi cięcia lub gięcia blach.
Image

Stosujemy najwyższej jakości materiały, które gwarantują trwałość, a przede wszystkim solidność naszych rozwiązań, zatem nie musisz martwić się o ich bezpieczeństwo czy wytrzymałość.
Ponadto dbamy nawet o najmniejsze detale, dlatego pod względem estetyki wykonania nie mamy sobie równych.

Kontakt z nami

Adres:
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
Tel: +48 61 278 54 62
Email: biuro@boxcontainer.pl
PL Mob: +48 570 760 773
DE Mob: +49 15 7154 582 464