• Customer Care
  • (888) 123-4567

KONTENERY MIESZKALNE

Poczuj się jak w domu....

Kontenery mieszkalne BOXCONTAINER zapewniają wyjątkowy standard. Dzięki nim zamieszkasz w komfortowej przestrzeni, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz! Dostosujemy warunki do Twoich potrzeb, aby wszystko, co potrzebne, było zawsze pod ręką. Poprzez dostawienie dodatkowych kontenerów, przestrzeń użytkową można zwiększać i modyfikować w dowolny sposób. W naszej ofercie znajdziesz również produkty, które sprawdzą się w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Mieszkania BOXCONTAINER to absolutna wygoda, a przede wszystkim najwyższe standardy. Niższy koszt od budownictwa tradycyjnego to tylko jedna zaleta. Twój dom zawsze zabierasz ze sobą.

Domki kontenerowe – całoroczne i sezonowe

BOXCONTAINER produkuje domki kontenerowe, przeznaczone do całorocznego lub sezonowego użytkowania. Są idealne do zamieszkania, ponieważ zastosowane materiały posiadają bardzo wysoki współczynnik przenikalności cieplnej i akustycznej, co w efekcie tworzy nasze moduły mieszkalne budynkami pasywnymi, energooszczędnymi, oraz przyjaznymi środowisku.

Stylowe kontenery mieszkalne w Poznaniu

Kontenery mieszkalne to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na jak najkrótszym czasie realizacji inwestycji. To opcja często wybierana zwłaszcza w przypadku działek typowo rekreacyjnych. Stworzenie kontenera mieszkalnego zamiast standardowego domku letniskowego to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Gotowy obiekt prezentuje się stylowo i pozwala na wykorzystywanie w dokładnie taki sam sposób jak standardowy budynek murowany lub drewniany. Do wnętrza kontenera można doprowadzić wszystkie niezbędne instalacje, a także wyposażyć go zgodnie z własnymi preferencjami.

Kontenery mieszkalne to nie tylko proste obiekty w formie prostopadłościanów. Wiele z nich ma nietypowe kształty. Do konstrukcji można także dołączyć daszek, a pod nim stworzyć taras. Oprócz tego w kontenerach mogą znaleźć się duże okna zapewniające dostęp promieni słonecznych do wnętrza. Takie obiekty warto wyposażyć w funkcjonalny i stylowy sposób. Jeśli po kilku latach użytkowania okaże się, że kontener jest już dla Ciebie za mały, w każdej chwili istnieje opcja dołączenia do niego kolejnych elementów.

Tworzymy moduły mieszkalne o wielu zastosowaniach. Wewnątrz kontenera można stworzyć kuchnię, łazienkę czy sypialnię. Takie obiekty są chętnie wykorzystywane również przez firmy jako lokale usługowe czy handlowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Działamy głównie w Poznaniu i okolicach.

KONTENER MIESZKALNY -ELEGANCE


  • Wykonany z płyty warstwowej o wysokiej izolacji akustycznej oraz cieplnej
  • Ognioodporność na poziomie EI-30
  • Podłoga z paneli winylowych klasy premium
  • Wykończenie z dbałością o najmniejsze szczegóły
  • W pełni wyposażona kuchnia z łazienką

Budynki mieszkalne - sezonowe oraz całoroczne

BOXCONTAINER produkuje budynki mieszkalne całoroczne i sezonowe, zastosowane materiały posiadają bardzo wysoki współczynnik przenikalności cieplnej i akustycznej, co w efekcie tworzy nasze moduły mieszkalne budynkami pasywnymi, energooszczędnymi, oraz przyjaznymi środowisku. Moduły kontenerowe można dowolnie łączyć i konfigurować w trakcie eksploatacji zawsze można powiększać swój dom dokładając kolejne moduły!

Przykładowe realizacje

Image

Stosujemy najwyższej jakości materiały, które gwarantują trwałość, a przede wszystkim solidność naszych rozwiązań, zatem nie musisz martwić się o ich bezpieczeństwo czy wytrzymałość.
Ponadto dbamy nawet o najmniejsze detale, dlatego pod względem estetyki wykonania nie mamy sobie równych.

Kontakt z nami

Adres:
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
Tel: +48 61 278 54 62
Email: biuro@boxcontainer.pl
PL Mob: +48 570 760 773
DE Mob: +49 15 7154 582 464