• Customer Care
  • (888) 123-4567

KONTENERY

Nasza firma zajmuje się tworzeniem stalowych kontenerów. Samodzielnie projektujemy takie konstrukcje, a następnie wycinamy niezbędne elementy z blach i stabilnie je łączymy. To właśnie dlatego możemy zrealizować nawet najbardziej skomplikowaną inwestycję, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Zajmujemy się tworzeniem kontenerów i modułów mieszkalnych przede wszystkim w Poznaniu. Gotowe konstrukcje mogą jednak docierać do klientów z całej Polski. Są to obiekty mobilne, które z łatwością da się przewieźć do innej lokalizacji.

Moduły mieszkalne

Tworzymy m.in. moduły mieszkalne, które sprawdzają się przede wszystkim na działkach rekreacyjnych. Pozwalają one na urządzenie w środku komfortowej przestrzeni do odpoczynku, gotowania czy załatwiania potrzeb fizjologicznych. Takie obiekty cieszą się ogromną popularnością wśród osób, którym zależy na maksymalnie szybkim terminie realizacji inwestycji.

Wynajem kontenerów

Nasze kontenery można nie tylko kupić, lecz także wynająć. To doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy potrzebujesz obiektu tego typu w związku z m.in. wydarzeniem kulturalnym w terenie. Dostarczamy kontenery sanitarne na festiwale czy w miejsca odwiedzane przez setki ludzi zwłaszcza w sezonie letnim. Po zakończeniu imprezy lub nadejściu zimy możemy odebrać nasze kontenery. Szczegóły wynajmu ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Zapraszamy do kontaktu – sprawdzimy, czy konkretny typ obiektu jest dostępny w danym terminie oraz ile będzie kosztować jego wynajęcie na określony czas.

Image

Stosujemy najwyższej jakości materiały, które gwarantują trwałość, a przede wszystkim solidność naszych rozwiązań, zatem nie musisz martwić się o ich bezpieczeństwo czy wytrzymałość.
Ponadto dbamy nawet o najmniejsze detale, dlatego pod względem estetyki wykonania nie mamy sobie równych.

Kontakt z nami

Adres:
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
Tel: +48 61 278 54 62
Email: biuro@boxcontainer.pl
PL Mob: +48 570 760 773
DE Mob: +49 15 7154 582 464