• Customer Care
  • (888) 123-4567

KONTENERY HANDLOWE

By rozwinąć skrzydła...

Kontenery handlowe to innowacyjne rozwiązanie dla twojej firmy. Dzięki możliwości łączenia i piętrowania jesteśmy w stanie uzyskać przestrzenne i eleganckie miejsce pracy, spotkań biznesowych czy też sklepu firmowego. Nasze kontenery posiadają długą listę wyposażenia dodatkowego – nie będą więc problemem duże przeszklenia, attyki ozdobne, klimatyzacje, logo firmowe czy niestandardowa kolorystyka. Obiekt taki jest znakomitą wizytówką firmy. Wystarczy że prześlesz do nas swój koncept, a my przygotujemy ofertę wraz z wizualizacją wymarzonego kontenera handlowego.

Jakie są największe zalety kontenerów handlowych?

Kontenery handlowe dostępne w naszej ofercie powstają niezwykle szybko, dlatego zapewniają oszczędność czasu podczas realizacji inwestycji. Można postawić je niezwykle szybko i od razu zacząć działalność w danej lokalizacji. Wewnątrz pozwalają one na wyposażenie w dokładnie taki sam sposób jak klasyczne budynki murowane. W ścianach można zastosować przestronne okna, a w środku – dekoracyjne elementy na miarę aktualnych trendów.
Kontenery handlowe są również bardzo funkcjonalne. Można podłączyć do nich wszystkie niezbędne instalacje, dzięki czemu we wnętrzu da się stworzyć toaletę czy nawet niewielki kącik kuchenny dla pracowników. Oprócz tego kontenery handlowe można bardzo łatwo przenosić. To ogromne ułatwienie dla przedsiębiorców, którzy regularnie zmieniają miejsce swojej działalności. Dzięki temu nie muszą oni martwić się koniecznością wnoszenia nowych obiektów lub wynajmowania lokali w już istniejących budynkach, co naraża ich na większe koszty niż postawienie własnego kontenera.

Kontenery handlowe w Poznaniu

Zajmujemy się projektowaniem kontenerów handlowych Poznaniu. Realizujemy je w naszej siedzibie i dowozimy na miejsce wskazane przez klienta. Nasze wyroby często pojawiają się więc nie tylko w samym Poznaniu, lecz także okolicznych miejscowościach. Tworzymy także kontenery socjalne dla pracowników oraz obiekty o wielu innych przeznaczeniach. Każdy projekt tworzymy w oparciu o wymagania klienta, a następnie realizujemy go od początku, aż do końca.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów danej inwestycji.

Skrócony opis techniczny

sufit,dach:
współczynnik ciepła U[Wm2K] 0,16,
izolacja akustyczna RW[dB]20,
reakcja ogniowa B-s2,d0

ściany:
współczynnik ciepła U[Wm2K] 0,24,
izolacja akustyczna RW[dB]20,
reakcja ogniowa B-s2,d0

podłoga:
współczynnik ciepła U[Wm2K] 0,19,
izolacja akustyczna RW[dB]20,
reakcja ogniowa B-s2,d0

Modułowa konstrukcja

Budynki modułowe to innowacyjne rozwiązanie, które zdobywa coraz większe grono zwolenników. Nie bez powodu! Dzięki najnowszym technologiom produkcji, zyskujesz funkcjonalne obiekty użytkowe w niezwykle krótkim czasie. W ten sposób możesz wiele zaoszczędzić-cena za m2 jest nawet kilkukrotnie mniejsza niż w przypadku tradycyjnego budownictwa. Budynki modułowe doskonale sprawdzają się przy tworzeniu punktów sprzedaży, pomieszczeń biurowo-handlowych lub obiektów mieszkalny. Stosujemy najwyższej jakości materiały, które są gwarancją jakości i wytrzymałości. W BOXCONTAINER dbamy o najmniejsze detale, dlatego pod względem estetyki wykonania nie mamy sobie równych. Miejsca łączenia kontenerów wykonane są w taki sposób, że są praktycznie niewidoczne tworząc jedną płaszczyznę ściany.
Image

Przykładowe realizacje

Image

Stosujemy najwyższej jakości materiały, które gwarantują trwałość, a przede wszystkim solidność naszych rozwiązań, zatem nie musisz martwić się o ich bezpieczeństwo czy wytrzymałość.
Ponadto dbamy nawet o najmniejsze detale, dlatego pod względem estetyki wykonania nie mamy sobie równych.

Kontakt z nami

Adres:
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
Tel: +48 61 278 54 62
Email: biuro@boxcontainer.pl
PL Mob: +48 570 760 773
DE Mob: +49 15 7154 582 464