• Customer Care
  • (888) 123-4567

Blog

cięcie laserowe stali

Co warto wiedzieć o laserowym cięciu stali nierdzewnej?

Laserowe cięcie blach jest rozwiązaniem nie tylko nowoczesnym, ale również ekonomicznym. Co więcej, ta metoda charakteryzuje się nieprzeciętną precyzją oraz powtarzalnością procesu. A to tylko jedne z wielu zalet laserowego cięcia stali nierdzewnej.

kontenery mieszkalne

Jak dostosować kontener do standardów obiektu mieszkalnego?

Wzniesienie obiektu, który można wykorzystać do celów mieszkalnych, wymaga sporych nakładów finansowych, dopełnienia rozmaitych formalności, a przede wszystkim jest dość długotrwałe, nawet jeżeli korzysta się z technologii drewnianej. Sposobem na uzyskanie powierzchni nadającej się do natychmiastowego wykorzystania są cieszące się coraz większą popularnością kontenery mieszkalne. W Poznaniu oferuje je firma BOXCONTAINER. Przyjrzyjmy się im bliżej i sprawdźmy, w jaki sposób są dostosowane do użytku w charakterze lokalu mieszkalnego.

kontenery biurowe

Czy biuro w kontenerze to dobre rozwiązanie dla Twojego biznesu?

Wybierając kontener biurowy, otrzymujemy doskonałe miejsce siedziby firmy. Zamiast wynajmować pomieszczenie w biurowcu i ponosić comiesięczne koszty, postawmy na system modułowy. Nowocześnie zaprojektowana przestrzeń doskonale wpływa na wizerunek firmy.

Image

Stosujemy najwyższej jakości materiały, które gwarantują trwałość, a przede wszystkim solidność naszych rozwiązań, zatem nie musisz martwić się o ich bezpieczeństwo czy wytrzymałość.
Ponadto dbamy nawet o najmniejsze detale, dlatego pod względem estetyki wykonania nie mamy sobie równych.

Kontakt z nami

Adres:
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
Tel: +48 61 278 54 62
Email: biuro@boxcontainer.pl
PL Mob: +48 570 760 773
DE Mob: +49 15 7154 582 464