• Customer Care
  • (888) 123-4567

Blog

kontener przerobiony na bar

Kiedy może się przydać kontener gastronomiczny?

Kontenery gastronomiczne są łatwym i szybkim rozwiązaniem dla tych, którzy chcą otworzyć małą gastronomię bez wielkiego nakładu finansowego. Nadają się one głównie do sprzedaży sezonowej, jednak to nie jedyne ich zastosowanie. Kiedy jeszcze sprawdzą się kontenery gastronomiczne?

cięcie laserowe stali

Co warto wiedzieć o laserowym cięciu stali nierdzewnej?

Laserowe cięcie blach jest rozwiązaniem nie tylko nowoczesnym, ale również ekonomicznym. Co więcej, ta metoda charakteryzuje się nieprzeciętną precyzją oraz powtarzalnością procesu. A to tylko jedne z wielu zalet laserowego cięcia stali nierdzewnej.

kontenery mieszkalne

Jak dostosować kontener do standardów obiektu mieszkalnego?

Wzniesienie obiektu, który można wykorzystać do celów mieszkalnych, wymaga sporych nakładów finansowych, dopełnienia rozmaitych formalności, a przede wszystkim jest dość długotrwałe, nawet jeżeli korzysta się z technologii drewnianej. Sposobem na uzyskanie powierzchni nadającej się do natychmiastowego wykorzystania są cieszące się coraz większą popularnością kontenery mieszkalne. W Poznaniu oferuje je firma BOXCONTAINER. Przyjrzyjmy się im bliżej i sprawdźmy, w jaki sposób są dostosowane do użytku w charakterze lokalu mieszkalnego.

kontenery biurowe

Czy biuro w kontenerze to dobre rozwiązanie dla Twojego biznesu?

Wybierając kontener biurowy, otrzymujemy doskonałe miejsce siedziby firmy. Zamiast wynajmować pomieszczenie w biurowcu i ponosić comiesięczne koszty, postawmy na system modułowy. Nowocześnie zaprojektowana przestrzeń doskonale wpływa na wizerunek firmy.

Image

Stosujemy najwyższej jakości materiały, które gwarantują trwałość, a przede wszystkim solidność naszych rozwiązań, zatem nie musisz martwić się o ich bezpieczeństwo czy wytrzymałość.
Ponadto dbamy nawet o najmniejsze detale, dlatego pod względem estetyki wykonania nie mamy sobie równych.

Kontakt z nami

Adres:
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
Tel: +48 61 278 54 62
Email: biuro@boxcontainer.pl
PL Mob: +48 570 760 773
DE Mob: +49 15 7154 582 464