• Customer Care
  • (888) 123-4567

KONTENERY SANITARNE

na wyciągnięcie ręki

Nasze kontenery są przygotowywane według najwyższych standardów sanitarnych, co stanowi gwarancję higieny, czystości oraz bezpieczeństwa. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdza się podczas różnorodnych wydarzeń, na placach budowy czy kempingach. Dla Twojej wygody dostosujemy wymiary oraz wyposażenie kontenerów sanitarnych tak, aby jak najlepiej spełniały swoją rolę. Dzięki indywidualnej aranżacji możesz mieć pewność wyjątkowej wygody oraz wysokiego standardu użytkowania. Postaw na higieniczne rozwiązania!

BOXCONTAINER Czystość bez skazy!

Kontenery sanitarne dla firm – Poznań

Kontenery sanitarne znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim na terenach należących do firm i innych podmiotów tego typu. To przestrzeń, w której pracownicy danego przedsiębiorstwa czy osoby biorące udział w wydarzeniu mogą zadbać o swoją higienę. W wielu modelach kontenerów znajdują się m.in. prysznice, a także klasyczne toalety z umywalkami. Wielkość obiektu może być dostosowana do zapotrzebowania w danym miejscu – w trakcie dużych wydarzeń możemy dostarczyć kontenery o większej powierzchni, pozwalającej na jednoczesne korzystanie przez kilka osób.

Projekty kontenerów sanitarnych na zamówienie

Tworzone przez nas kontenery sanitarne powstają od podstaw, dlatego umożliwiamy opcję zmodyfikowania ich wymiarów, kształtów czy dokładnego rozmieszczenia poszczególnych przestrzeni w środku. Przed rozpoczęciem realizacji dokładnie ustalamy wszystkie szczegóły z klientem. Na tej podstawie projektujemy kontener sanitarny, który sprawdzi się najlepiej w konkretnym miejscu. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Konstrukcję kontenerów przygotowujemy z wykorzystaniem wielu maszyn, umożliwiających m.in. gięcie blach i docinanie ich na wymiary przedstawione w projekcie. W każdej chwili możemy również zmodyfikować już istniejący kontener, dodając do niego kolejne moduły. Nasze obiekty da się także z łatwością przetransportować w inną lokalizację.

Kontener sanitarny -elegance


  • niezwykle starannie wykończone wnętrze
  • dbałość o najmniejsze szczegóły
  • podłoga wykończona panelami winylowymi
  • brak widocznej instalacji sanitarnej
  • idealne wykorzystanie przestrzeni

Zamówienia w BOXCONTAINER

Jedną z naszych największych zalet jest możliwość własnego projektowania swojego wymarzonego kontenera. Zapraszamy do wysyłania szkiców czy konceptów, następnie my przygotujemy indywidualny BOX-set z Państwa zaleceniami! BOX-set zawiera rysunek techniczny, wizualizację z możliwością dowolnych poprawek według wskazań klienta oraz indywidualną ofertę z pełnym opisem technicznym.

Image

Przykładowe realizacje

Image

Stosujemy najwyższej jakości materiały, które gwarantują trwałość, a przede wszystkim solidność naszych rozwiązań, zatem nie musisz martwić się o ich bezpieczeństwo czy wytrzymałość.
Ponadto dbamy nawet o najmniejsze detale, dlatego pod względem estetyki wykonania nie mamy sobie równych.

Kontakt z nami

Adres:
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
Tel: +48 61 278 54 62
Email: biuro@boxcontainer.pl
PL Mob: +48 570 760 773
DE Mob: +49 15 7154 582 464