• Customer Care
  • (888) 123-4567

KONTENERY SOCJALNE

Tam gdzie potrzebne...

Kontenery różnego przeznaczenia, których podstawowym elementem konstrukcyjnym jest rama stalowa o wymiarach standardowych 6,00 x 2,45 x 2,80 m. Powierzchnia użytkowa typowego modułu to 13 m2.

Zalety kontenerów typ. STANDARD:

  •  - łatwe w transporcie,
  •  - szybkie w montażu,
  •  - konkurencyjna cena w stosunku do budownictwa tradycyjnego.
Oferowane kontenery mogą służyć jako zaplecza budów, jak również (po wprowadzeniu zmian technologicznych i konstrukcyjnych) jako pomieszczenia biurowe, sanitarne, socjalne i mieszkalne zgodne z obowiązującymi przepisami budowlanymi. Kontenery mogą funkcjonować samodzielnie i być łączone i piętrowane w kompleksy o różnych konfiguracjach. Bez względu na to, czy chcesz posiadać nowoczesny kontener biurowy, czy wygodny kontener socjalny, nasza oferta spełni Twoje wymagania.

Gdzie znajdują zastosowanie nasze kontenery socjalne?

Dostępne kontenery socjalne pojawiają się zwłaszcza na terenach należących do firm. Pozwalają na dbanie o higienę, a także przygotowywanie ciepłych posiłków. Bardzo często są stosowane jako element większych obiektów, m.in. kontenerów biurowych czy handlowych. W przestrzeniach tego typu pracownicy mogą spędzać przerwy, a także bezpiecznie przechowywać swoje prywatne rzeczy. Popularnym rozwiązaniem jest tworzenie w kontenerach socjalnych niewielkiej stołówki zapewniającej wygodę spożywania posiłków. Wnętrza takich obiektów da się zaaranżować w funkcjonalny i stylowy sposób, tak jak ma to miejsce w przypadku klasycznych obiektów murowanych.

Kontenery socjalne mogą być traktowane również jako samodzielne obiekty na terenach, na których praca jest wykonywana w terenie. Stawia się je m.in. na obszarze robót budowlanych czy w większych firmach, gdzie przestrzeń socjalna jest wydzielona na zewnątrz. Kontenery zapewniają wygodę spędzania przerw także w okresie zimowym. Mogą być odpowiednio ocieplone, a do ich wnętrza da się doprowadzić wszystkie niezbędne przyłącza.

Tworzymy kontenery socjalne na terenie Poznania. Gotowe obiekty docierają do naszych klientów także w wielu innych miastach. To konstrukcje wytrzymałe, a także niezwykle funkcjonalne. W razie konieczności można przetransportować je w dowolną lokalizację, ograniczając koszty związane z tworzeniem nowej infrastruktury.

Kontener socjalny -blue cube


  • Wykonany z płyty warstwowej rdzeń PIR gr. 10mm.
  • Niezwykle łatwy w transporcie, dzięki zastosowaniu dodatkowej ramy hakowej
  • Kolor RAL 5015
  • Idealne zaplecze każdej budowy

 

Skrócony opis techniczny


Konstrukcja stalowa wykorzystywana przy kontenerach BOXCONTAINER została zaprojektowana na indywidualne potrzeby firmy-cały proces wypalania, gięcia oraz spawania szkieletu przeprowadzany jest na hali produkcyjnej zakładu. Ściany, sufit oraz podłoga wykonane są z płyt warstwowych o rdzeniu z pianki poliuretanowej. Wszystkie kontenery są w pełni wyposażone w instalacje elektryczną.
Image

Przykładowe realizacje

Image

Stosujemy najwyższej jakości materiały, które gwarantują trwałość, a przede wszystkim solidność naszych rozwiązań, zatem nie musisz martwić się o ich bezpieczeństwo czy wytrzymałość.
Ponadto dbamy nawet o najmniejsze detale, dlatego pod względem estetyki wykonania nie mamy sobie równych.

Kontakt z nami

Adres:
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
Tel: +48 61 278 54 62
Email: biuro@boxcontainer.pl
PL Mob: +48 570 760 773
DE Mob: +49 15 7154 582 464