• Customer Care
  • (888) 123-4567

KONTENERY GASTRONOMICZNE

Tam gdzie potrzebne...

Nasze kontenery dla branży gastronomicznej są przygotowywane według najwyższych standardów higienicznych, co stanowi gwarancję czystości oraz bezpieczeństwa. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdza się podczas różnorodnych wydarzeń, imprez, koncertów. Dla Twojej wygody dostosujemy wymiary oraz wyposażenie kontenerów tak, aby jak najlepiej spełniały swoją rolę. Dzięki indywidualnej aranżacji, możesz mieć pewność wyjątkowej wygody oraz wysokiego standardu użytkowania. Postaw na sprawdzone rozwiązania!

Gdzie sprawdzą się kontenery gastronomiczne?

Kontenery gastronomiczne są chętnie wybierane w sytuacji, gdy podczas danego wydarzenia w plenerze ma być zagwarantowane wyżywienie. Takie obiekty nie są ograniczone pod względem metrażu, dlatego dla wielu osób mają one przewagę nad food truckami. Pojawiają się m.in. na festiwalach, koncertach, spotkaniach integracyjnych oraz w okolicach miejsc uczęszczanych przez turystów w sezonie letnim. Ich ogromną zaletą jest fakt, że można je łatwo przenosić. W trakcie zimy kontener gastronomiczny z łatwością da się przetransportować w miejsce, gdzie przeczeka on do sezonu wakacyjnego.

Kontenery gastronomiczne sprawdzają się doskonale również na budowach. W ich wnętrzu pracownicy mogą z powodzeniem przygotować ciepłe posiłki. W takich miejscach nieocenione są również kontenery sanitarne. Zajmujemy się ich projektowaniem i budową w Poznaniu oraz okolicznych miejscowościach. Zapraszamy do kontaktu klientów zainteresowanych stworzeniem mobilnej przestrzeni dla pracowników czy uczestników danego wydarzenia.

Kontenery gastronomiczne z kuchnią w Poznaniu

Kontenery gastronomiczne są wykorzystywane nie tylko do serwowania już gotowych dań w ramach cateringu na konkretnych wydarzeniach. W ich wnętrzu znajdują się również kuchnie, wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty oraz sprawną wentylację. Dzięki temu kucharze mogą na bieżąco przygotowywać jedzenie. To konstrukcje odpowiednio zabezpieczone przed działaniem ognia, a także wilgoci. Tworzymy kontenery gastronomiczne na indywidualne zamówienie, dlatego w ich wnętrzu możemy zastosować dowolne rozwiązana zgodne z potrzebami klientów.

Skrócony opis techniczny

sufit,dach:
współczynnik ciepła U[Wm2K] 0,16,
izolacja akustyczna RW[dB]20,
reakcja ogniowa B-s2,d0

ściany:
współczynnik ciepła U[Wm2K] 0,24,
izolacja akustyczna RW[dB]20,
reakcja ogniowa B-s2,d0

podłoga:
współczynnik ciepła U[Wm2K] 0,19,
izolacja akustyczna RW[dB]20,
reakcja ogniowa B-s2,d0

Technologie wykonania

Kontenery gastronomiczne mogą być łączone z wielu kontenerów standardowych, połączenia wewnątrz ścian bez widocznych
maskownic w punktach łączenia kontenerów.

BOXCONTAINER opracował jako jeden z nielicznych producentów konstrukcję ramy stalowej kontenera w sposób,
uzyskania jednolitej powierzchni ścian wewnętrznych.
Image

Przykładowe realizacje

Image

Stosujemy najwyższej jakości materiały, które gwarantują trwałość, a przede wszystkim solidność naszych rozwiązań, zatem nie musisz martwić się o ich bezpieczeństwo czy wytrzymałość.
Ponadto dbamy nawet o najmniejsze detale, dlatego pod względem estetyki wykonania nie mamy sobie równych.

Kontakt z nami

Adres:
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
Tel: +48 61 278 54 62
Email: biuro@boxcontainer.pl
PL Mob: +48 570 760 773
DE Mob: +49 15 7154 582 464