• Customer Care
  • (888) 123-4567

KONTENERY BIUROWE

Nowoczesne biuro w każdych warunkach

Wybierając kontener biurowy, otrzymujesz nie tylko doskonałe miejsce pracy, ale też wypoczynku dla siebie i pracowników. Ta nowocześnie zaprojektowana przestrzeń pozwoli Ci na stworzenie wygodnego biura w każdych warunkach. Optymalne wymiary czynią kontener w pełni funkcjonalnym stanowiskiem pracy. Zyskuje on przewagę nad tradycyjnym budownictwem, za sprawą niższych kosztów użytkowania, a także szybkości montażu w miejscu, które Ci najbardziej odpowiada. Kontener biurowy wyróżnia solidne wykonanie oparte na mocnej, stalowej ramie.

Jakie są zalety kontenerów biurowych?

Obecnie wielu właścicielom nieruchomości zależy na tym, by stworzyć funkcjonalny obiekt jak najszybciej, nie tracąc na jego jakości wykonania. Z tego powodu w ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się kontenery biurowe. Ich wznoszenie trwa niezwykle krótko w porównaniu do stawiania standardowych, murowanych obiektów. We wnętrzu kontenerów można stworzyć funkcjonalne, stylowe biuro, gotowe do pracy już w kilka tygodni po rozpoczęciu inwestycji. Do obiektu z powodzeniem da się poprowadzić niezbędne instalacje sanitarne i prąd. Gotowy, wykończony kontener biurowy w niczym nie odbiega od standardowego budynku. Jest to rozwiązanie tańsze, a zarazem niezwykle uniwersalne. Kontener można bowiem przenosić, dlatego w razie zmiany lokalizacji biura jego właściciel nie musi martwić się koniecznością zbudowania nowego obiektu.
Pod kontenery biurowe nie trzeba również przygotowywać fundamentów. Oprócz tego poszczególne moduły można ze sobą łączyć, zwiększając metraż. Kontener jest bardzo opłacalny pod względem finansowym, a podczas jego budowy nie trzeba dopełniać wielu formalności. Nasza firma tworzy również kontenery mieszkalnie oraz takie, w których urządzane są lokale usługowe. To coraz popularniejsze rozwiązanie, cieszące się zainteresowaniem wśród miłośników funkcjonalności i oszczędności czasu.

Zapraszamy do kontaktu inwestorów zainteresowanych stworzeniem kontenera biurowego dla swojej firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, oferując najlepsze rozwiązania w danym przypadku.

Kontener biurowy               -premium


  • ozdobna attyka
  • podwieszany sufit THERMATEX
  • wysokiej jakości elementy elewacji
  • dwustrefowa klimatyzacja
  • rolety ochronne aluminiowe

BOXCONTAINER to nie tylko budownictwo modułowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również usługi cięcia plazmowego i gazowego, gięcia elementów stalowych do 7000mm długości na prasach hydraulicznych oraz spawanie elementów stalowych.
Image

Przykładowe realizacje

Image

Stosujemy najwyższej jakości materiały, które gwarantują trwałość, a przede wszystkim solidność naszych rozwiązań, zatem nie musisz martwić się o ich bezpieczeństwo czy wytrzymałość.
Ponadto dbamy nawet o najmniejsze detale, dlatego pod względem estetyki wykonania nie mamy sobie równych.

Kontakt z nami

Adres:
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
Tel: +48 61 278 54 62
Email: biuro@boxcontainer.pl
PL Mob: +48 570 760 773
DE Mob: +49 15 7154 582 464